خدمات ما

تعمیر پمپ پکیج

یکی از حساس‌ترین قطعات پکیج، پمپ پکیج هست؛ و همچنین یکی از گران‌ترین قطعات پکیج هم هست؛ که در صورت خرابی پمپ پکیج دیواری، سریعاً به دنبال خدمات تعمیر پمپ پکیج می‌گردیم.

اما ابتدا باید دید آیا پمپ پکیج قابل تعمیر است یا نه. چون گاهی اوقات ممکن است الکتروپمپ پمپ پکیج سوخته باشد و یا کلاً قابل تعمیر نباشد؛ و یا هزینه تعمیر پمپ آب پکیج برایتان مقرون‌به‌صرفه نباشد.

پاسخ این سؤال که آیا پمپ پکیج تعمیر می‌شود یا نه را حتماً از یک تعمیر کار پکیج متبحر و باتجربه بخواهید. می‌توانید از خدمات تعمیرکاران پکیج ماهان سرویس استفاده نمایید. ما خدمات تعمیر پکیج در تهران انجام می‌دهیم.

 

تعمیر پمپ پکیج، یکی از خدمات تخصصی پکیج هست که می‌بایست توسط تعمیر کار پکیج متخصص انجام گیرد تا بتوان خرابی پمپ پکیج را به‌طور کامل رفع نمود.

[می‌توانید از خدمات تعمیر پمپ سیرکولاتور پکیج ماهان سرویس استفاده نمایید.]

 

ابتدا تست خرابی پمپ پکیج را انجام دهید.

تا زمانی که تست پمپ پکیج را انجام نداده باشید، به‌طور قطعی نمی‌توان سر از خرابی و مشکل پمپ پکیج درآورد. چون ممکن است در ظاهر یک نشانه خرابی پمپ پکیج را ببینید؛ ولی در اصل علت خرابی پمپ پکیج چیز دیگری باشد.

اهمیت این موضوع ازآن‌جهت هست که اگر تشخیص خرابی های پمپ پکیج به‌درستی انجام نگیرد، ممکن است در آینده هم باز خرابی و مشکلات پمپ آب پکیج گریبان گیرتان بشود.

با توجه به اینکه انجام تست پمپ پکیج نیازمند تخصص و تجربه درزمینهٔ تعمیرات پمپ پکیج هست، حتماً انجام تست خرابی‌های پمپ پکیج را به تعمیرکار متخصص و مجرب بسپارید.

البته در ادامه برخی از علائم خرابی پمپ آب پکیج را توضیح می‌دهیم تا تشخیص خرابی پمپ پکیج برای شما نیز راحت‌تر بشود.

 

نشانه های خرابی پمپ پکیج چیست؟

خب، حالا چگونه بفهمیم پمپ پکیج خراب است و نیاز به تعمیر دارد؟

برخی از نشانه‌ها و علائم خرابیها و مشکلات پمپ پکیج عبارت‌اند از:

  • وجود صدای پمپ پکیج به‌صورت نامتعارف و زیاد
  • پمپ پکیج یکسره کار می‌کند
  • وجود اختلال در عملکرد پمپ پکیج
  • لرزش پمپ پکیج به‌طور غیرعادی
  • آب دادن پمپ پکیج از محل اتصالات آن
  • و غیره.

که خودتان می‌توانید با مشاهده قطعات پمپ پکیج متوجه این مشکلات پمپ پکیج بشوید؛ که در تشخیص خرابی پمپ پکیج به شما کمک می‌کند. بازهم تأکید می‌کنم حتماً تعمیر پمپ سیرکولاتور پکیج خود را به تعمیرکار متخصص بسپارید.

 

 

چگونه پمپ پکیج را تعمیر کنیم

خب همان‌طور که قبلاً هم گفتم اول باید ببینیم آیا پمپ آب پکیج قابل تعمیر است یا نه؟

بدین منظور اول باید عیب یابی پمپ پکیج به‌طور دقیق انجام بگیرد. بهتر است این کار را به یک تعمیرکار پکیج ماهر و حرفه‌ای بسپارید.

چون افراد آماتور صرفاً از روی علائم خرابی پمپ آب پکیج نمی‌توانند خرابی و مشکلات پمپ پکیج را به‌طور دقیق تشخیص بدهند؛ و یک تشخیص اشتباهِ مشکل پمپ پکیج، می‌تواند منجر به افزایش هزینه تعمیر پمپ پکیج شما گردد.

پیشنهاد می‌کنم با تعمیر کار پکیج ماهان سرویس تماس بگیرید؛ و مشکل پمپ پکیج خود را توضیح بدهید و راهنمایی رایگان بگیرید. تا در صورت نیاز تعمیرکار ما جهت تعمیر پمپ پکیج شما به محل شما مراجعه کنند.

 

دلایل خرابی پمپ پکیج چیست؟

خب برای اینکه از خرابی و مشکلات پمپ آب پکیج خود پیش‌گیری کنید، چند توصیه برای شما داریم؛ که تعمیرکاران پکیج ما همواره بر این موارد تأکیددارند.

یک- انجام سرویس پمپ پکیج

اگر در انجام سرویس پکیج خود شک دارید، کافی است نگاهی به قیمت پمپ پکیج بیندازید تا حساب کار دستتان بیایید. (چند 100 هزار تومان.)

اگر هرساله سرویس کامل پکیج خود را انجام بدهید، سرویس پمپ پکیج نیز همراه با آن انجام می‌شود.

سرویس پمپ پکیج، به‌نوعی واکسینه کردن خرابی پمپ آب پکیج در مقابل هزینه تعمیر پمپ پکیج هست.

[نحوه سرویس پمپ پکیج را در مطلب دیگری به‌طور کامل شرح خواهیم داد.]

دو- رسوب زدایی پمپ پکیج

یکی از کارهای سرویس پمپ آب پکیج رسوب زدایی پمپ آب پکیج هست. به علت مجاورت دائمی پمپ آب پکیج با آب، رسوبات زیادی بر روی قطعات درگیر با آب پمپ می‌نشیند که این رسوبات به‌تدریج ممکن است باعث گیرپاژ کردن پمپ شود؛ که نتیجه آن سوختن یا خرابی پمپ هست.

سه- هواگیری پمپ پکیج

وجود هوا در هوزینگ پمپ پکیج منجر به اختلال در عملکرد پمپ پکیج می‌شود. باید به این نکته توجه داشته باشید و در صورت نیاز از طریق پیچ هواگیری پمپ پکیج خود، هواگیری آن را انجام بدهید.

چهار- تنظیم سرعت پمپ پکیج

چنانچه سرعت پمپ آب پکیج به‌طور استاندارد تنظیم‌نشده باشد، باعث به وجود آمدن مشکلاتی می‌گردد. بهتر است تنظیم سرعت پمپ پکیج را با توجه به مدل و برند دستگاه، از روی دفترچه راهنمای آن انجام بدهید؛ و یا از یک سرویس‌کار پکیج کمک بگیرید.

 

همان‌طور که در وارد بالا اشاره کردیم، مهم‌ترین علت های خراب شدن پمپ پکیج می‌تواند موارد بالا باشد که با اقدام به‌موقع می‌توانید از خرابی ها و مشکلات پمپ پکیج خود جلوگیری کنید.

 

سخن پایانی

با انجام اقدامات پیشگیرانه مثل انجام به‌موقع سرویس پمپ پکیج، می‌توانید از خرابی پمپ پکیج جلوگیری کنید؛ و نهایتاً در صورت خراب شدن پمپ پکیج، حتماً از تعمیرکاران مجرب و حرفه‌ای برای تعمیر پمپ سیرکولاتور پکیج خود استفاده کنید.

تعمیرکاران باتجربه و متخصص ماهان سرویس آماده تعمیر پمپ پکیج شما هستند. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا سریعاً تعمیرکار موردنیاز شما را به محل اعزام کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با تعمیرکار پکیج