خدمات ما

کدهای خطای پکیج

کدهای خطای پکیج های دیواری نشان دهنده وجود مشکلی در عملکرد پکیج هست. برای این که بتوانید معنای انواع کد خطاهای پکیج را بفهمید، لازم است به بانک ارور پکیج برند خودتان مراجعه کنید.

البته ما در سایت ماهان سرویس تلاش کرده‌ایم کدهای خطای پکیج تمام برندها را شرح بدهیم. تا در رفع مشکلات پکیج به کمک شما بیاید.

همچنین در نظر داشته باشید که صرفاً با دانستن معنای کدهای خطای پکیج نمی‌توان نسبت به تعمیر پکیج اقدام کرد.

لازم است با تمام قطعات پکیج آشنایی داشته باشید. تا بتوانید از روی معنای کد خطای پکیج خرابی پکیج را به طور دقیق تشخیص بدهید. و سپس جهت تعمیرات آن اقدام کنید.

توصیه می‌کنیم اگر به طور دقیق معنا و مفهوم کدهای خطای پکیج را نمی دانید، دست به پکیج نزنید. و کار را به تعمیرکار پکیج دیواری بسپارید. چون اگر کار اشتباهی انجام بدهید ممکن است دستگاه پکیج شما خراب تر گردد. و مجبور شوید هزینه تعمیرات بیشتری بپردازید

البته شما می توانید با دانلود نرم افزار کد خطاهای پکیج نسبت به عیب یابی پکیج خود اقدام کنید.

همچنین با استفاده از لیست خطاهای پکیج می توانید مشکل پکیج را بررسی کنید.( با کمک دفترچه راهنمای پکیج خود).

کد خطاهای پکیج هر برند را در مطلبی جداگانه شرح خواهیم داد.

 

بانک ارور پکیج

از آنجایی که دستگاه پکیج یک دستگاه پیچیده هست و از قطعات زیادی تشکیل شده مشکلات مختلفی نیز برای آن پیش می آید.

دستگاه های گرمایشی پکیج مشکلات پکیج را به صورت کدهای خطا نمایش میدهند. از آنجایی که تعداد این کدهای خطا و ارور ها زیاد هست، لازم است به یک بانک ارور پکیج دسترسی داشته باشید تا در مواقع لازم بتوانید مشکل و خرابی پکیج را از روی ارور آن تشخیص بدهید.

ما در ماهان سرویس در حال تهیه یک بانک ارور پکیج جامع برای تمامی برند های پکیج ها هستیم. که به زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

 

لیست خطاهای پکیج

از آنجایی که کدهای خطای پکیج هر برند متفاوت است که هر کدام از برندها نیز چندین مدل پکیج دارند که هر یک دارای چندین کد خطا و ارور هست. به همین خاطر کد های خطاهای انواع پکیج های دیواری را در مطالب مستقلی شرح خواهیم داد. که بتوانید با دانلود کد خطاهای انواع پکیج نسبت به رفع عیب پکیج خود اقدامات لازم را انجام بدهید.

نکته

در عیب یابی پکیج کد های خطا در تشخیص عیب و ایراد پکیج کمک زیادی می کنند. گاهی اوقات می توانید بدون کمک تعمیرکار پکیج خودتان نسبت به رفع عیب پکیج خود اقدام کنید.

اما حواستان باشد اگر مشکل و خرابی پکیج جدی بود، هرگز خودتان نسبت به تعمیر پکیج اقدام نکنید. چون ممکن است ناشیانه باعث خرابی بیشتر پکیج شوید.

در چنین مواردی بهتر است کار را به یک تعمیر کار پکیج متخصص و حرفه ای بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با تعمیرکار پکیج